Decoleta Aktuality

Přesné soustružení dílců v setinách milimetru

Co je u nás nového

Novinky v Decoletě na jednom místě.

ČIŠTĚNÍ A KONZERVACE

Společnost Decoleta a.s. provozuje od září 2023 nové čistící zařízení PERO R2 včetně konzervace. Prací náplň je rozpouštědlo na bázi modifikovaného alkoholu. Došlo tak k významnému navýšení kapacity v oblasti čištění a konzervace.

číst více

ZVYŠUJEME EFEKTIVITU SKLADOVÁNÍ

Společnost Decoleta a.s. provozuje od března 2023 nový automatický vertikální sklad MODULA LIFT model ME 50D s interním výdejním oknem. Došlo tak k významnému navýšení skladové kapacity v oblasti nástrojů a příslušenství k našim strojům.

číst více

POSÍLENÍ VÝROBNÍ KAPACITY

Společnost Decoleta a.s. provozuje od prosince 2022 nový stroj STAR SR-38 B s řídicím systémem Fanuc. Došlo tak k významnému posílení strojní kapacity v oblasti větších průměrů obrábění.

číst více

VÁLEČKOVACÍ ZAŘÍZENÍ RM 2/35

Společnost Decoleta a.s. provozuje od listopadu válečkovací zařízeníRM 2/35 od firmy Baublies, které je určeno k dokončovacímu opracování vnějších průměrů součástí válcových tvarů. Dosažitelná drsnost po válečkování leží pod hranicí 1...

číst více

KRUHOVÝ VIBRÁTOR R 125 EURO

Společnost Decoleta a.s. provozuje od května omílací zařízení R 125 EURO od firmy Rösler, došlo tak k výraznému rozšíření technologických možností v oblasti odstranění otřepů a leštění povrchu dílců.

číst více